اکسسوری های مناسب برای یک پوشش رسمی

امروزه در میان بسیاری از مردان خصوصا جوانان استفاده از انواع اکسسوری ها افزایش چشم‌گیری داشته است. در این مقاله تصمیم داریم به معرفی برخی از اکسسوری ها که مناسب برای یک پوشش رسمی است بپردازیم پس با ما همراه باشید

اکسسوری چیست؟

به وسایل و لوازم جانبی در صنعت مد و پوشاک اطلاق می‌شود، که اغلب برای تکمیل و تزئین پوشش و لباس مورد استفاده قرار می‌گیرند. این اصطلاح از اوایل قرن بیستم به کار گرفته شده‌است. لوازم جانبی مد را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد: لوازم قابل حمل و لوازم پوشیدنی. لوازم قابل حمل شامل کیف پول و کیف دستی، چتر، بادبزن، عصا و شمشیرهای تشریفاتی می‌باشند.

برای یک پوشش رسمی از چه اکسسوری هایی می‌توانیم استفاده کنیم ؟

ساعت مچی:

یکی از مهمترین و قدیمی ترین اکسسوری های مورد استفاده مردان است. در پوشش رسمی انتخاب ساعت مناسب بسیار حائز اهمیت است. استفاده از یک ساعت ورزشی و یا یک ساعت فانتزی با بند اسپرت نمی‌تواند انتخاب درستی برای یک پوشش رسمی باشد. برای یک استایل روزانه می توانید از یک ساعت مچی بند چرم استفاده کنید همچنین برای رفتن به یک مراسم عروسی یا قرار ملاقات مهم، می‌توانید از ساعت مچی بند فلزی استفاده نمایید

پوشت:

پوشت یا اصطلاحا دستمال جیب، اکسسوری جذاب و زیبایی است که می‌تواند جلوه‌ای خاص و نو به استایل شما ببخشد. پوشت ها در طرح ها و پارچه های مختلفی عرضه می‌شوند و شما می‌توانید آن ها را با رنگ پیراهن، کت و شلوار و یا دیگر اکسسوری های خود ست نمایید.

نگه دارنده‌ی یقه

احتمالا برای خیلی از شما هم پیش آمده است، یقه لباسی که خریداری نموده‌اید بد فرم بایستد؛ پیشنهاد ما به شما برای اینگونه پیراهن ها استفاده از نگه دارنده‌ی یقه است زیرا در کنار زیبایی، باعث می‌شود یقه لباستان به درستی بایستد.

گیره کروات

شاید گیره‌ی کراوات یک اکسسوری بسیار کوچک باشد ولی نه تنها از حرکت کراوات در هنگام راه رفتن جلوگیری می کند، بلکه زیبایی بیشتری به کراوات شما می دهد. مخصوصا مدل هایی با دکمه سر دست ست شده باشند.

دکمه سر دست

یک دکمه سر دست مناسب، عیار استایل شما را چند برابر می‌کند و یک جلوه‌‌ی خاص به مچ دست شما می‌دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *